wtorek, 15 października 2013

New In Październik 2013Ostatnio otwierając prawie każdą z gazet możemy natknąć się na liczne kupony zniżkowe,zachęcające nas do zrobienia zakupów z "lekką" zniżką :)  Wiadomo,że takie akcje działają na wyobraźnię, portfel i dobrą kondycję każdej z kobiet i nie tylko.

Mamy za sobą już dwa "szaleństwa" zakupów, ale patrząc na zawartość naszych szaf, robimy zakupy z głową , inwetując w klasykę, rzeczy ponadcasowe i naprawdę nam potrzebne a nie kupione bo akurat była zniżka i żal było jej nie wykorzystać.


Kasia skupiła się na mocnych jesiennych trendach i ostatnio jej ulubionym, eleganckim czarnym kolorze.
Postawila na najmodniejszy model butów w tym sezonie, a mianowicie sztyblety, wyjęte jakby z męskiej szafy, jednak na kobiecych nogach wyglądające równie dobrze.

Sztyblety H&M
Oraz kolejny mocny trend militarny płaszcz,w sam raz na jesienne spacery po parku, wzbogacony o kilka ciepejszych dodatków w postaci futrzanej czapki i wełnianych rękawiczek przetrzyma nawet siarczyste mrozy jak na Syberii bywało.
Za mundurem panny sznurem, zobaczymy czy w tym przypadku za militarnym płaszczem panowie gęsiego :DMilitarny płaszcz H&M


Kornelia natomiast przeżywa fascynację sportem, nie mogąc zdecydować się na jeden konkretny próbuje każdego po trochę, co z tego wyniknie......... nie wiadomo.
Doskonale czuje się w T-shirtach, oversizeowych bluzach i sneakersach, styl SPORTY CHIC rządzi!

T-shirt C&A

Kolejną rzeczą są buty zainspirowane klasyczną wersją Caterpillar, lecz w nieco zmodyfikowanej damskiej wersji na słupku.
Buty HouseInwazji butów ciąg dalszy , ukłon w stronę klasyki na slupku z lekkim pazurem z dodatkiem klamr i zamków w srebrnym kolorze, pasujące zarówno do jeansów jak i do bardziej elegantszych fasonów.
W środku mają bardzo ciepłe futerko, dzięki czemu można je nosić do cieniutkich podkolanówek lub skarpetek i mieć pewność,że będzie nam ciepło.

Stradivarius

4 komentarze: